Adapter for Notebook Dell 19.5V/4.62A(7.4×5.0)

1.300 ДЕН

SKU: Adapter for Notebook Dell 19.5V/4.62A(7.4x5.0) Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Adapter for Notebook Dell 19.5V/4.62A(7.4×5.0)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

two × one =