Adapter for Notebook Asus/Toshiba 19V/4.74A (5.5×2.5)

1.300 ДЕН

SKU: Adapter for Notebook Asus/Toshiba 19V/4.74A (5.5x2.5) Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Adapter for Notebook Asus/Toshiba 19V/4.74A (5.5×2.5)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.