Adapter for notebook Acer 19V/4.74A(5.5×1.7)

1.300 ДЕН

SKU: Adapter for notebook Acer 19V/4.74A(5.5x1.7) Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Adapter for notebook Acer 19V/4.74A(5.5×1.7)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

nine + twenty =