Adapter Cat.5 RJ45 Extender

– Modular network adapter
– Plug 2 Cat5 Patch Cords to Extend
– High-impact ABS plastic
– Gold-Plated contacts

80 ДЕН

SKU: Adapter Cat.5 RJ45 Extender Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Adapter Cat.5 RJ45 Extender”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

4 × five =