P.Cartridge Epson Speed (1283) Magenta

Speed

– Color: Magenta
– Capacity: 15ml
– Compatible models: S22, SX125, SX420W, SX425W, SX445, DX305F, BX305FW

170 ДЕН

Опис

– Color: Magenta
– Capacity: 15ml
– Compatible models: S22, SX125, SX420W, SX425W, SX445, DX305F, BX305FW

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “P.Cartridge Epson Speed (1283) Magenta”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

two + 7 =